אתלטיקס נוסדה בשנת 2007 ע"י אפרת וידמן במטרה להציע מגוון שירותים ומוצרים מתקדמים לספורטאים בדגש על ספורט האופניים. אנו מציעים ללקוחותינו כלים לשיפור היכולות הספורטיביות ולאיכות החיים בכלל.
 
אפרת וידמן מציעה שרות ייחודי לכיוון והתאמת האופניים. במהלך שהות ממושכת בחו"ל, צברה אפרת ניסיון רב במרוצי כביש ומרוצי נגד השעון. במהלך השהות התאמנה אצל המאמנת ג'ודי לטוסקי במסגרת אימון אישית. הניסיון שרכשה אפרת בעבודה עם ג'ודי כלל הכרות מעמיקה עם טכניקות וכלים מתקדמים לאימונים פיזיים ומנטאליים. במסגרת האימונים ג'ודי כיוונה את אופניה של אפרת. השינוי במנח הרכיבה הביא לשיפור בביצועים בטווח הזמן המיידי. התובנה כי קיים פוטנציאל רב לשיפור הביצועים והנוחות בעקבות שינוי מנח הרכיבה הובילה להחלטתה של אפרת להעמיק את הידע בתחום כיוון האופניים ולהביא לארץ שירות בשיטה ייחודית: Power FiTTE™ Analysis. שיטה זו משלבת כיוון והתאמת האופניים יחד עם תרגול לשיפור הגמישות והכוח, מתוך הבנה כי לצורך פתרון תופעות כאב או ביצועים חלשים יש להתאים את האופניים ובמקביל לחזק שרירים בהתאם לצורך המשתנה מרוכב לרוכב.
את אומנות התאמת האופניים למדה אפרת מג'ון האוורד – ספורטאי עטור הישגים ובעל שם עולמי בתחום (אלוף העולם בתחרות איש הברזל).  במהלך תקופת הכשרה זו ביצעה אפרת בשיתוף עם ג'ון ניתוחי פוזיציה והתאמות למספר רב של רוכבי אופניים וטריאתלטים שביניהם אלופי ארה"ב ואלופי עולם.
אפרת הינה מדריכת כושר בוגרת וינגייט ומדריכת אופניים.
מאז הקמת החברה כוונו על ידנו מאות רוכבים בכל הרמות החל מרוכבים חובבים עד לרוכבי עילית.  הניסיון,ההקשבה וההתאמה האישית לצרכי הרוכב/ת מייחדים את השירות המוצע על ידינו והופכים אותו למועדף על ידי רבים מקהל הרוכבים בארץ.
 


        
לייבסיטי - בניית אתרים