התאמת אופניים

מה זה התאמת אופניים? התאמת אופניים הינה התאמה ארגונומית שנועדה לסייע לרוכב/ת למקסם ביצועי רכיבה תוך שמירה על נוחות. במהלך רכיבה, אנו חוזרים על סיבובי הרגליים עשרות אלפי פעמים ומכאן החשיבות הגבוהה של התאמת הציוד: האופניים ונעלי הרכיבה. מנח רכיבה לקוי גורם לבזבוז אנרגטי, פוגע בביצועי הרכיבה ואף עלול להביא לפציעת שחיקה.

מה התלונות השכיחות? כאבי גב תחתון, כאבי ברכיים, כאבי צוואר, כאב או נימול באברי המין. ניתן לפתור את המצבים האלו ביעילות רבה על ידי התאמת האופניים ונעלי הרכיבהחלק מבקשים לוודא כי מנח הרכיבה שלהם נכון במטרה לצמצם סיכון לפציעה.

טכנולוגיה מתקדמת אפרת מבצעת את תהליך התאמת האופניים בעזרת טכנולוגיה ייחודית, התקן למדידת פיזור ועוצמת הלחץ על האוכף. המערכת מספקת מידע ויזואלי וכמותי על דפוס העמסת האוכף ותנועת האגן. מידע בעל ערך רב לתהליך התאמת האופניים.

אפרת היא היחידה בישראל הנעזרת בכלי מתקדם זה בכדי לנתח את השינויים באופן כמותי ומדויק! 
 

למי מיועד השירות?

רוכבי אופניים מכל סגנונות הרכיבה אשר רוכבים מידי שבוע רכיבה ספורטיבית או רכיבה עממית. אם את או אתה רוכבים בתדירות שבועית לפחות יש מקום לבחון את התאמת האופניים.

ההתאמה היא אישית! לכל רוכב יש את המאפיינים הייחודיים לו: מידות גוף (אנתרופרומטריה) טווח תנועות האגן והירכיים, ניסיון ברכיבה, מטרות, סגנון ועוד... במהלך הפגישה נאספים כל הנתונים אודות הרוכב וההתאמה מבוצעת על פי הערכה קפדנית בתחילת ובמהלך הפגישה.

פרטים נוספים? (יש מלא..) מוזמנים ליצור קשר!